AFRISO Siréna AIS 10 PRO

3 210,00 Kč
S DPH Do 3 dnů
  • Ideální jako samostatné zařízení pro tvorbu modulárního zabezpečovacího systému           
  • Hlasitý signalizační tón o síle 90 dB
  • Integrovaná funkce opakovače signálu
  • Napájení z klasické zásuvky 230 V 
  • Kompaktní a nenápadný design

Počet
Skladem

  • Bezpečnost je pro nás prioritou Bezpečnost je pro nás prioritou
  • Dodací doba obvykle 2-3 pracovní dny Dodací doba obvykle 2-3 pracovní dny

Aplikace

Interiérová siréna jako samostnatné řešení pro připojení produktů s rádiovým protokolem EnOcean.  Umožňuje naučit a bezdrátově propojit až 20 zařízení EnOcean. AIS 10 PRO Vám umožní vytvořit modulární zabezpečovací systém bez nutnosti připojení k centrální jednotce nebo k mobilním zařízením.

 

Popis

Interiérová siréna AIS 10 PRO umožňuje univerzální využití v aplikacích ovládání budov. Díky možnosti napájení 230 V, můžete sirénu zapojit do kterékoliv klasické zásuvky a siréna je připravena k provozu. Do sirény je možno naučit až 20 chytrých senzorů přes EnOcean protokol.  Kompatibilní senzory  zahrnují mj. dveřní a okenní kontakty, detektory úniku vody, detektory kouře, tlačítka, univerzální vysílače, okenní kliky, zabezpečovací jednotky řady AFRISO WATCHDOG a možnost připojit další interiérové sirény řady AIS pro použití v dalších podlažích objektu. V případě, že jedno z připojených zařízení detekuje změnu stavu, vyšle rádiový signál do sirény. Informace o změně stavu příslušného senzoru je opakována v intervalu 1x  za sekundu k zajištění spolehlivého přenosu. Interiérová siréna AIS 10 PRO vydává hlasitý tón alarmu a LED dioda svítí červeně.

 

V případě vyhlášení poplachu rozlišujeme tyto režimy:

Pre-alarm: LED dioda svítí červeně a siréna vydává přerušovaný tón 1x za sekundu. Po 5-ti sekundách se přepne režim do Main alarm.

Main alarm: LED dioda svítí červeně a siréna vydává nepřetržitý tón po dobu 5-ti minut. Následně dojde k přepnutí do režimu Post-alarm.

Post-alarm: LED dioda svítí červeně a siréna vydává přerušovaný tón 1x 5 sekund.

 

Poté, co byla příčina alarmu odstraněna, dojde k vypnutí tónu alarmu a LED dioda svítí zelenou barvou. Navíc může být siréna ovládána také pomocí centrální jednotky. Pokud je siréna v samostatném provozu, musí k ní být připojen bezdrátový vypínač FT4F jako aktivační spínač. Zabezpečovací systém funguje v režimech EXACT a FUZZY, jenž je závislý na přítomnosti osob v budově. V režimu FUZZY svítí LED dioda zeleně, v režimu EXACT svítí LED žlutě. V režimu FUZZY spustí alarm pouze bezpečnostní senzory: detektory úniku vody, kouřové detektory, vypínače (použity k vyvolání poplachu) nebo zabezpečovací jednotky řady AFRISO WATCHDOG,  spustí alarm. Pokud je siréna spojena s centrální jednotkou, lze ji ovládat pomocí mobilních zařízení. Siréna AIS 10 PRO také disponuje funkcí opakovače signálu. Ve spojení s centrální jednotkou má siréna také funkci hlídání napájení. V případě jeho výpadku je vyslán alarm do centrální jednotky.

 

Spojení s centrální jednotkou umožňuje uživateli vytvářet celou řadu plně přizpůsobitelných a virtuálně neomezených aplikací.

 

Technická specifikace

Provozní teplota 0 až +50°C

EEP Generic profile(GP)

Napájení AC 100–240 V (pomocí zásuvky 230 V)

Zdánlivý výkon 2,5 VA

Rozměry 69 x 69 x 31 mm

Krytí IP 20

Materiál Plast

EnOcean Frekvence: 868,3 MHz. vysílací výkon: max. 10mW Dosah: 10 až 30 m

LED indikace Zelená LED: v pohotovostním režimu Žlutá LED: učící režim Červená LED: alarm

Skladovací teplota +40 až +70°C

Hmotnost 120 g

AF61256
2 ks
2018-09-02