Interiérová siréna AIS 10 PRO

 

Bezpečí na prvním místě!

Interiérová siréna AIS 10 PRO Vás upozorní na hrozící nebezpečí.

 

Afriso_Smart_Home_sirena_AIS10_2

Tato kompaktní interiérová siréna umožňuje bezdrátové připojení až 20-ti různých chytrých senzorů a detektorů. Na základě detekce nežádoucího stavu (úniku vody, detekce kouře nebo vysoké teploty, pohybu atd..) Vás výrazným akustickým signálem upozorní na hrozící nebezpečí. Instalace sirény je velmi jednoduchá - stačí připojit do klasické 230 V zásuvky.  Následně velmi jednoduše spárovat s tlačítkem a vybranými detektory a je hotovo! Tlačítko slouží pro přepínání režimů sirény (FUZZY a EXACT) a také jako PANIK tlačítko pro přivolání pomoci. Siréna disponuje třemi úrovněmi poplachu: PRE-alarm, MAIN-alarm a POST-alarm. Díky tomuto unikátnímu produktu můžete velmi rychle a jednoduše vytvořit modulární zabezpečovací systém pro Vaši domácnost nebo firmu.

Je zde samozřejmě možnost propijit sirénu s chytrými kostkami. Toto spojení Vám umožní vytvářet celou řadu virtuálně neomezených aplikací.

 

Specifikace a vlastnosti:

enocean_small

- Výrazný signalizační tón 90 dB

- Možnost připojení až 20-ti chytrých prvků

- 2 režimy alarmu (dle typu připojených zařízení)

- 3 úrovně poplachu PRE-alarm, MAIN-alarm a POST-alarm

- Funkce Stand-alone

- Napájení ze standarní zásuvky 230 V

- Integrovaná funkce opakovače signálu EnOcean®

- Instalace Plug & Play

 

Kompatibilní zařízení:

Detektory úniku vody ECO, BWS, detektory kouře ASD 10,20, detektory teploty AHD 10, dveřní a okenní kontakty AMC 20, detektory přítomnosti EOSC, EOSW, okenní kliky HOPE, univerzální vysílače FTM, tlačítka FT4F, Soft Remote.

 

 Přejít do E-shopu

zabezpečení