Akce Tip
Kód: BEZPECI1 | Značka: AFRISO

Startovací sada Bezpečí 1

Neohodnoceno
11 990 Kč 13 480 Kč Sleva 11 %
Skladem
  • Autonomní systém zabezpečení domácnosti
  • Bez nutnosti použití ovládací jednotky
  • Akustický poplach v případě nebezpečí
  • Bezdrátová a bezbateriová komunikace
  • Modulární systém s možností následného rozšíření
Kategorie: Startovací sady
Záruka: 2 roky
Tato sada obsahuje následující produkty: 1 x Siréna AIS 10 PRO, 1 x Dveřní/okenní kontakt AMC 20, 1 x Detektor kouře ASD 20, 1 x Vypínač FT4F

Aplikace
Startovací sada tvoří autonomní systém zabezpečení vaší domácnosti proti úniku vody, požáru a narušení objektu. Do systému lze integrovat tyto prvky: Detektory úniku vody Watersensor ECO a BWS, univerzální vysílač FTM, dveřní/okenní kontakt AMC 20, okenní kliky HOPE, okenní senzory MACO mTRONIC, signalizační jednotky řady AFRISO WATCHDOG, vypínače FT4F (jako Panik tlačítko), další sirény AIS 10 PRO. Celkem je možno naučit až 20 zařízení.

Popis
V případě detekce jednoho z těchto nežádoucích stavů Vás interiérová siréna ihned výrazně upozorní na hrozící nebezpečí, přičemž rozlišuje 3 stavy alarmu:

  • Pre-Alarm: LED dioda svítí červeně. Siréna vydává opakovaně akustický signál 1x za vteřinu
  • Main-Alarm: LED dioda svítí červeně. Siréna vydává nepřetržitý akustický signál
  • Post-Alarm: LED dioda svítí červeně. Siréna vydává opakovaně akustický signál 1x za 5 vteřin

V režimu Stand-alone (bez ovládací jednotky) vypínač FT4F musí být v systému integrován a slouží pro změnu režimu sirény (EXACT, FUZZY) dle přítomnosti osob v objektu.

Režim FUZZY: LED dioda svítí zelenou barvou. Main-Alarm spouští pouze detektory úniku vody, požáru a vypínač použitý jako Panik tlačítko a signalizační jednotky řady WATCHDOG.

Režim EXACT: LED dioda svítí žlutou barvou. Výše uvedené detektory spouštějí Main-Alarm. Všechny zbývající senzory (např. AMC 20, FTM, okenní kliky HOPE, a okenní senzory MACO mTRONIC spustí Pre-Alarm.

Systém lze rozšířit až na 20 prvků, které po změně stavu vyvolají poplach a aktivují akustický signál interiérové sirény. V systému je možno použít několik sirén AIS 10 PRO, např. pro každé patro domu. V případě poplachu se spustí všechny sirény. AIS 10 PRO disponuje také funkcí opakovače signálu. Spojení s centrální jednotkou umožňuje uživateli vytvářet celou řadu plně přizpůsobitelných a virtuálně neomezených aplikací.